Печія при вагітності 78783978
Печія при вагітності
Медицина в стране стала лучше или хуже?
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Медицина в стране стала лучше или хуже?

Если сравнивать больницы, поликлиники, мдицинские центры, стоматологии и другие медицинские учреждения - они сейчас лучше, чем были в 20 веке или хуже?
 
ФорумФорум  КалендарьКалендарь  Последние изображенияПоследние изображения  ЧаВоЧаВо  ПоискПоиск  ПользователиПользователи  ГруппыГруппы  РегистрацияРегистрация  ВходВход  

 

 Печія при вагітності

Перейти вниз 
Участников: 3
АвторСообщение
Irena

Irena


Сообщения : 59
Дата регистрации : 2023-01-23

Печія при вагітності Empty
СообщениеТема: Печія при вагітності   Печія при вагітності EmptyПт Мар 31, 2023 8:08 pm

Дівчата, у кого була печія при вагітності, як ви з нею боролись?
Вернуться к началу Перейти вниз
Olesia

Olesia


Сообщения : 54
Дата регистрации : 2023-01-23

Печія при вагітності Empty
СообщениеТема: Re: Печія при вагітності   Печія при вагітності EmptyПт Мар 31, 2023 9:57 pm

У мене під час першої вагітності печія почалася на 8 місяці, і я успішно гасила її молоком. Через пару-трійку тижнів печія пройшла і більше я про неї не згадувала, поки не завагітніла вдруге. Печія почалася вже наприкінці 4 місяці вагітності. І саме у другу вагітність я зрозуміла, що таке справжня печія. Коли вона настільки нестерпна, що не можеш пити воду, коли прокидаєшся вночі від печії та нудоти від цієї печії. І якщо вперше я нормально переносила молоко та молочні продукти, то вдруге мене відвертало від одного слова: «молоко». З 4 по 7 місяць вагітності я печію терпіла або намагалася заїдати насінням, замороженою малиною, бананами. Я перепробувала всі способи, які змогла знайти, і нічого не допомагало. Врятував мене препарат Ренні https://www.rennie.ua/pregnancy-heartburn
Вернуться к началу Перейти вниз
Герда




Сообщения : 56
Дата регистрации : 2023-02-17

Печія при вагітності Empty
СообщениеТема: Re: Печія при вагітності   Печія при вагітності EmptyВт Апр 04, 2023 6:08 am

Я також Ренні приймала, мені він дуже допоміг.
Вернуться к началу Перейти вниз
 
Печія при вагітності
Вернуться к началу 
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Медицина в стране стала лучше или хуже? :: Разговоры не относящиеся к теме сайта-
Перейти: